HOME     POROZUMIENIE BEZ PRZEMOCY     O MNIE     OFERTA     AKTUALNOŚCI     MATERIAŁY     OPINIE     KONTAKT    
O MNIE

WYKSZTAŁCENIE I PASJA:
Od zawsze pasjonowały mnie relacje międzyludzkie i wewnętrzny ... wiecej

MOJE DOŚWIADCZENIE:

Od 2009 roku prowadzę warsztaty rozwoju osobistego i komunikacji empatycznej, biorę udział w Światowych Dniach Działań Empatycznych, propaguję PBP na Ogólnopolskim Festiwalu Progressteron, prowadzę grupy empatii, indywidualne sesje empatii oraz sesje coachingu opartego na potrzebach. Od kilku lat wspólnie z Małgosią Szczypek prowadzę cykliczne otwarte spotkania Empatii Cafe, gdzie przy filiżance kawy, w przyjaznej atmosferze można doświadczyć na sobie mocy empatii i praktykować porozumienie bez przemocy.

Wspierałam Fundację Gdańska Strefa Porozumienia bez Przemocy przy tworzeniu projektu empatycznej szkoły podstawowej Żyrafia Osada. Pragnąc rozwijać się jako trener oraz wspierać innych w rozwoju, zorganizowałam projekt TRAIN THE TRAINER, w ramach którego zapraszam zagranicznych, certyfikowanych trenerów NVC do Gdańska.

Współpracowałam z Fundacją Rozwoju Rodziny "Rodzic Dziecko" oraz uczestniczyłam w prowadzonych przez fundację warsztatach pt. "Dylematy Wychowania", a także byłam słuchaczką szkoły dla rodziców w Gdańsku, bazującej na cyklu książek A. Faber i E. Mazlish „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” oraz Thomasa Gordona „Wychowanie bez porażek”.

Zainspirowana swoimi doświadczeniami rodzicielskimi, wspólnie z Kasią Czermińską stworzyłam cykl warsztatów "Ja jestem ważny, ty jesteś ważny, czyli jak poprzez rozmowę budować relację z dzieckiem". Będąc mamą Jasia i Hani, codziennie mierzę się z wyzwaniami rodzicielskimi, czerpiąc z nich inspirację i naukę.

Przeprowadziłam warsztaty z komunikacji i rozwoju osobistego dla wielu osób prywatnych, instytucji i firm, między innymi dla:
Fundacji Status Feminae

Caritas Gdańsk

Przedszkola Żyrafa w Gdańsku

Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia

Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 1 w Gdańsku

Festiwalu Progressteron w Gdańsku i Krakowie

Pracowni Osobistej, Gdańsk

Klubu Zdrowe Życie, Sopot

Klubów Rodzica, Gdańsk i Gdynia

ZHP Gdynia

Galerii Malucha, Gdynia

Alt Cafe, Gdynia

Przedszkola Gedania, Gdańsk


MOJA MISJA:
Codziennie zauważam, jak wiele można jeszcze zrobić w kwestii ... wiecejmade by:   Bez Banału Sopot